Zachęcamy do udziału w dodatkowym konkursie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY współfinansowanego ze środków Programu FIO i Gminy Żukowo.

fundusz-akumulator-spoleczny-zasili-inicjatywy-pomorzan-63.jpg

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności?
Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze?
Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?
AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych* i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

*organizacje działające nie dłużej niż 2,5 roku, z przychodami do 25 000 zł (wnioskować mogą także organizacje będące w trakcie procesu rejestracji!).

 

Nabór wniosków trwa od 10 maja do 10 czerwca 2019.

Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 lipa do 30 listopada 2019.

 

UWAGA: W ramach konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek!

 

Do zdobycia do 500 zł lub do 5000 zł na realizację inicjatyw w obszarach kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego lub wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Dofinansowanie można przeznaczyć tylko i wyłącznie na realizację projektów na obszarze Gminy Żukowo i/lub na rzecz jej mieszkańców!

 

Regulamin i szczegóły konkursu w załącznikach (do pobrania) oraz na stronie lokalnego Operatora: http://www.fundacjaeds.pl/. Bieżące informacje także na: www.facebook.com/akumulatorspoleczny

 

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować/zalogować się na stronie: www.witkac.pl i wypełnić formularz on-line. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Jeżeli istnieją problemy techniczne, związane np. z dostępem do Internetu, prosimy o kontakt z Operatorem – Fundacją EDS w Kartuzach.

 

Masz pytania, dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? A może chcesz skonsultować pomysł lub umówić się na doradztwo? Przyjdź na spotkanie informacyjne:

14.05. (wtorek) ŻUKOWO godz. 17:00 Urząd Gminy Żukowo

22.05. (środa) ŻUKOWO godz. 17:00 Urząd Gminy Żukowo

 

Operator – zachęca także do udziału w konsultacjach, gdzie animatorzy pomogą dopracować wnioski:

22.05. (środa) ŻUKOWO od godz. 18:00 Urząd Gminy Żukowo

05.06. (środa) KARTUZY w godz. 11:00-17:00 Fundacja Edukacji i Działań Społecznych

 

W razie pytań Operator zachęca do kontaktu! Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji wniosków przed ich złożeniem! Fundacja EDS, przy ul. Jeziornej 2/33 w Kartuzach, tel. 58 684 05 59, e-mail: cop@fundacjaeds.pl.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Programu FIO oraz Gminy Żukowo