Zachęcamy do udziału w dodatkowym konkursie dotacyjnym Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY w Gminie Żukowo!

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze?
Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?
AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych* i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

*organizacje działające nie dłużej niż 2,5 roku, z przychodami do 25 000 zł (wnioskować mogą także organizacje będące w trakcie procesu rejestracji!).


Termin naboru: od 25 maja do 5 lipca 2020. Do zdobycia do 5000 zł na realizację inicjatyw w obszarach kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego lub wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Dofinansowanie można przeznaczyć tylko i wyłącznie na realizację projektów na obszarze Gminy Żukowo i/lub na rzecz jej mieszkańców!

UWAGA: W ramach konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek!

Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 sierpnia do 30 listopada 2020.

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl i wypełnić formularz on-line.

UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

REGULAMIN konkursu 2020 Gmina Żukowo (do pobrania)


Masz pytania dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? W czerwcu zorganizowane zostaną spotkania informacyjno-szkoleniowe on-line. Niebawem ruszy na nie rejestracja – zachęcamy do śledzenia bieżących informacji na stronie internetowej Funduszu: akumulatorspoleczny.pl i profilu na FB: facebook.com/akumulatorspoleczny.

Chcesz skonsultować pomysł lub umówić się na doradztwo indywidualne? Zachęcamy do korzystania z możliwości konsultacji – nasi animatorzy pomogą dopracować Wasze wnioski. Kontakt z lokalnym Operatorem – Fundacja Edukacji i Działań Społecznych, ul. Jeziorna 2/33, 83­-300 Kartuzy, www.fundacjaeds.pl, tel. 58 684 05 59, e-mail: cop@fundacjaeds.pl.