Razem z organizacją PRACODAWCY POMORZA oraz OMIDA GROUP serdecznie zapraszamy na drugie Giving Circle w Trójmieście. Spotkajmy się 3 grudnia (wtorek) o 19:00 w Sky Club, gdzie przy lampce wina wysłuchamy prezentacji projektów, na które będziemy zbierać fundusze.

juz-3-xii-2019-w-gdansku-wyjatkowe-wydarzenie-charytatywne-126.jpg

 

3 grudnia w Olivia Sky Club odbędzie się druga w Trójmieście „licytacja” projektów społecznych Giving Circle.

3 projekty społeczne, 3 wyjątkowe grupy i grono filantropów.

Giving Circle to nadzwyczajne wydarzenie charytatywne, które pozwala w jednym miejscu zebrać grupę osób chętnych wesprzeć działania społeczne. Przypomina to crowdfunding, czyli popularne zrzutki przez Internet, tyle że realizowane jest na żywo.

W trakcie imprezy zaprezentowane zostaną 3 wyjątkowe projekty. Dzięki Państwa udziale i hojności dajecie im szansę na realizację. Wspólnie pokażmy, że na Pomorzu nowoczesna filantropia jest możliwa!

 

Podczas wydarzenia 3 grudnia zostaną zaprezentowane 3 projekty:

Kształcenie liderów społecznych na Pomorzu – Fundacja Columbus

>> Rozwój kultury wśród dzieci poprzez taniec – Stowarzyszenie Roztańczony Malbork

>>> Design użytkowy w stylu Zero Waste – Fundacja Nielada Historia

 

Bądźmy w ten wyjątkowy wtorek razem i razem zróbmy coś dobrego!

#GivingTuesday to ogólnoświatowy ruch, który jednoczy ludzi wokół idei dobroczynności.

 

Pamiętacie pierwsze wydarzenie Giving Circle w Trójmieście 27 czerca 2019? Udało się wówczas zebrać środki na 3 lokalne inicjatywy: Stowarzyszenia Bytowska Inicjatywa Młodzieżowa, Fundacji MEWKA oraz Malborkiego Stowarzyszenia Sportowego LENA. Tutaj mała przypominajka z imprezy: https://www.facebook.com/pg/akumulatorspoleczny/photos/?tab=album&album_id=2416649335285883.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu 3 XII w Sky Club w Gdańsku, wysłuchać prezentacji projektowych i może dorzucić się do tych pomysłów – zapraszamy! Prosimy jednak o potwierdzenie uczestnictwa mailowo: akumulatorspoleczny@fundacjapokolenia.pl lub telefonicznie: 58 352 45 46 do dnia 02.12.2019.

 

Partnerzy przedsięwzięcia: PRACODAWCY POMORZA oraz OMIDA GROUP.

Wydarzenie jest organizowane w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY.
Zadanie dofinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.