W dniach 25 maja – 5 lipca trwał nabór wniosków w ramach konkursu 2020, w trakcie którego wpłynęło 212 wniosków z całego województwa.

Ocenę formalną przeszło 188 wniosków, które zostały skierowane do oceny merytorycznej.

Lokalne komisje konkursowe oceniły wszystkie aplikacje i wybrały 126 wniosków do dofinansowania.

 

Wyniki konkursu (listy rankingowe z poszczególnych powiatów) można pobrać poniżej:

bytowski , chojnicki , człuchowski , Gdańsk , gdański , Gdynia , kartuski , kościerski , kwidzyński , lęborski , malborski , nowodworski , pucki , Słupsk , słupski , Sopot , starogardzki , sztumski , tczewski , wejherowski , Żukowo (dodatkowy konkurs) .

 

Szczegóły oceny znajdują się w generatorze www.Witkac.pl (po wejściu do oferty, zakładka „Szczegóły oceny”). Więcej informacji także na stronach internetowych lokalnych Operatorów Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY.

UWAGA: Na przełomie sierpnia i września odbędą się dodatkowe nabory wniosków o dofinansowanie w powiatach kartuskim, kwidzyńskim i słupskim! Zachęcamy do śledzenia strony Funduszu i naszego fanpage’a na Facebooku (www.facebook.com/akumulatorspoleczny).

 

Łączna suma przeznaczona na dofinansowanie incjatyw i projektów w sferach pożytku publicznego to 417 550 złotych!

 

Zadanie jest współfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich