Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę!

Tworzymy kolejną okazję, żeby dofinansować Wasze inicjatywy. Wykorzystujemy nowatorską metodę spotkania Giving Circle, podczas którego możemy wspierać działania społeczne, w formule przypominającej licytację (więcej informacji o mechanizmie Giving Circle TUTAJ + relacja z pierwszych wydarzeń w Polsce TUTAJ).

W skrócie: jest to crowdfunding na żywo. Podczas specjalnego spotkania prezentowanych jest kilka projektów społecznych, a zebrani goście – przedstawciciele instytucji publicznych, firm, organizacji pozarządowych, mediów oraz indywidualni mieszkańcy Pomorza – mogą zadawać pytania pomysłodawcom i później deklarować wsparcie finansowe na realizację inicjatyw. Celem minimalnym jest zebranie po 2000zł na każdą z nich. W październiku 2017 Fundacja Pokolenia (jeden w Operatorów naszego Funduszu) zorganizował takie wydarzenie w Tczewie z okazji jubileuszu 15-lecia organizacji i zebrał ponad 13000zł na wsparcie 4 projektów. Relacja z tej imprezy tutaj: http://fundacjapokolenia.pl/giving-circle-poczworny-sukces/.

 

W ramach tego konkursu szukamy maksymalnie 4 grup/organizacji z województwa pomorskiego, które chciałyby wziąć udział w takim unikatowym wydarzeniu. Czekamy na Wasze nietuzinkowe pomysły!

UWAGA: nabór adresowany jest tylko i wyłącznie do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych mieszkańców, które w 2018 roku startowały w konkursach grantowych Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ale nie otrzymały dotacji.

 

Regulamin z wnioskiem do pobrania poniżej.

 

Nabór trwa do 21 października 2018 – wystarczy wypełnić poniższy formularz i przesłać go mailem na adres akumulatorspoleczny@fundacjapokolenia.pl

 

konkurs-wez-udzial-w-wyjatkowym-wydarzeniu-i-zdobadz-wparcie-finansowe-119.jpg

 

Wniosek-aplikacyjny-do-udziału-w-wydarzeniu-AS-Giving-Circle

Wniosek-aplikacyjny-do-udziału-w-wydarzeniu-AS-Giving-Circle