Zachęcamy do udziału w 2-gim dodatkowym konkursie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY współfinansowanego ze środków Programu FIO i Gminy Żukowo.

fundusz-akumulator-spoleczny-zasili-inicjatywy-pomorzan-63.jpg

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć? AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs grantowy skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

 

Nabór wniosków trwa od 15 września do 5 października 2018.

Projekty mogą być realizowane w okresie od 15 października do 15 grudnia 2018.

 

Do zdobycia do 500 zł lub do 3000 zł na realizację inicjatyw w obszarach kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Dofinansowanie można przeznaczyć tylko i wyłącznie na realizację projektów na obszarze Gminy Żukowo i/lub na rzecz jej mieszkańców!

 

Regulamin i szczegóły konkursu w załącznikach (do pobrania) oraz na stronie lokalnego Operatora: Fundacja EDS http://www.fundacjaeds.pl/. Bieżące informacje także na: www.facebook.com/akumulatorspoleczny

 

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować/zalogować się na stronie: www.witkac.pl i wypełnić formularz on-line.

UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

 

Masz pytania, dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? A może chcesz skonsultować pomysł lub umówić się na doradztwo? Przyjdź na spotkanie informacyjno-szkoleniowe:

24.09. (poniedziałek) ŻUKOWO w godz. 16:00 – 19:00 Urząd Gminy Żukowo

 

Operator – zachęca także do udziału w konsultacjach, gdzie animatorzy pomogą dopracować wnioski:

02.10. (wtorek) KARTUZY w godz. 14:00 – 18:00 Fundacja Edukacji i Działań Społecznych

Istnieje także możliwość umówienia się na konsultacje w innym terminie!

 

W razie pytań Operator zachęca do kontaktu! Fundacja EDS, przy ul. Jeziornej 2/33 w Kartuzach, tel. 58 684 05 59, e-mail: cop@fundacjaeds.pl.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Programu FIO oraz Gminy Żukowo

AKUMULATOR SPOŁECZNY – regulamin dodatkowego konkursu 2018 II

AKUMULATOR SPOŁECZNY – regulamin dodatkowego konkursu 2018 II