Zachęcamy do udziału w dodatkowym konkursie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY współfinansowanego ze środków Programu FIO.

fundusz-akumulator-spoleczny-zasili-inicjatywy-pomorzan-63.jpg

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności?
Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze?
Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?
AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych* i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

*organizacje działające nie dłużej niż 2,5 roku, z przychodami do 25 000 zł (wnioskować mogą także organizacje będące w trakcie procesu rejestracji!).

 

Nabór wniosków trwa od 8 lipca do 11 sierpnia 2019 (nabór przedłużony!). Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 września do 30 listopada 2019.

UWAGA: W ramach naboru można złożyć maksymalnie jeden wniosek. Organizacje i grupy, które w 2019 roku już otrzymały dotację w ramach Funduszu nie mogą ubiegać się o dofinansowanie w niniejszym konkursie!

 

Do zdobycia do 500 zł lub do 5000 zł (w przypadku Gdyni – maks. 1500zł) na realizację inicjatyw/projektów ze sfer pożytku publicznego.

 

Regulamin i szczegóły konkursu w załącznikach (do pobrania) oraz u lokalnych Operatorów: Stowarzyszenie Morena dla Miast Gdynia i Sopot oraz Fundacja Pokolenia dla powiatu sztumskiego. Bieżące informacje także na: www.facebook.com/akumulatorspoleczny

 

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować/zalogować się na stronie: www.witkac.pl i wypełnić formularz on-line. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Jeżeli istnieją problemy techniczne, związane np. z dostępem do Internetu, prosimy o kontakt z lokalnym Operatorem.

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Operatorami Funduszu i udziału w organizowanych spotkaniach informacyjnych!

Przypominamy także o możliwości skorzystania z bezpłatnych konsultacji wniosków przed ich złożeniem.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Programu FIO.